Witam na moim blogu!

Blog powstaje z pasji jaką jest dla mnie projektowanie graficzne. Chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z projektowaniem poprzez prezentowanie i opisywanie swoich prac – zarówno tych sprzed kilku lat jak i tych obecnych. Pokaże tu kulisy powstawania projektów od pomysłu do finalnego wyglądu, a także własne spojrzenie na pewne aspekty w projektowaniu. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj inspiracje do własnych projektów graficznych. Każdy ma swój indywidualny sposób wyrażania siebie poprzez to co robi i każdy przedstawia swoją wizję w inny sposób, dlatego też zachęcam Cię do komentowania wpisów i dzielenia się własnymi doświadczeniami.

Dodatkowo na blogu znajdzie się dział w którym będę zamieszczał darmowe materiały graficzne do pobrania. Jestem otwarty na sugestie i uwagi więc jeśli masz jakieś dotyczące projektowania to śmiało pisz korzystając z formularza kontaktowego.

Projektowanie wypełnia dużą część mojego czasu którego może zabraknąć na częste dodawanie nowych wpisów dlatego też zachęcam Cię do śledzenia moich profili na facebooku i twitterze gdzie będę informował o nowych wpisach.

przejdź na stronę na facebooku